Naše odbojkašice treće u gradu

Na nedavno okončanom odbojkaškom prvenstvu pulskih osnovnih škola koje je u obje konkurencije odigrano u sportskoj dvorani naše škole, naše su odbojkašice osvojile treće mjesto.

U grupnoj fazi natjecanja bile su superiorne i redom pobijedile: OŠ Vidikovac (2:1), OŠ Centar (2:0) i OŠ Stoja ( 2:1).

U poluzavršnici su nažalost izgubile 0:2, a u utakmici za treće mjesto svladale su OŠ Vidikovac rezultatom 2:0.

Novu su medalju našoj školi donijele: Petra Buršić, Nika Selaković, Karla Duplić (sve iz VII.b), Danijela Novaković, Ana Panđa, Ena Bešić, Nicole Legović i Nina Antić (sve iz VIII.a) te Dorotea Grgorović  (VII.a).

Napomenimo i to da su naslov osvojile odbojkašice OŠ Verude koje su u završnici turnira pobijedile OŠ Šijanu rezultatom 2:0.

Čestitke našim curama i njihovom učitelju Bernardu Rovisu.

objavio: Dijana Krčić   datum: 9. 2. 2016.