Županijsko odbojkaško prvenstvo učenika 7. i 8. razreda

Odbojkaši naše škole ponovili su prošlogodišnji uspjeh te osvojili treće mjesto na županijskom prvenstvu odbojkaša za 7. i 8. razrede.

Natjecanje je održano prošli tjedan u sportskoj dvorani SŠ Zvane Črnje u Rovinju. U grupnom dijelu natjecanja, učenici naše škole pobjedili su učenike OŠ Jure Filipovića iz Barbana i OŠ Vladimira Nazora iz Potpićna s 2:0, a u neizvjesnoj su utakmici izgubili od kasnijeg pobjednika OŠ Vladimira Nazora iz Rovinja s 0:2. U borbi za treće mjesto naši su odbojkaši nadvisili OŠ Vladimira Nazora iz Pazina s 2:0.

U finalu su Rovinjci pobjedili OŠ Marije i Line iz Umaga s 2:0. Zanimljivo je da je jedna od trenerica rovinjskih odbojkaša i naša učiteljica TZK Bojana Bolković.

Treće su mjesto osvojili Stefan Stošić (VI. c ), Dino Svećnjak (VII. a), Mateo Petrović, Jakov Cvetko, Sadri Avdi, Ilijaz Avdija, David Zanghirella i Ivan Roce (svi iz VIII.a), te Belmin Hasanbašić i Matija Licardo (VIII.b).

Naše odbojkaše vodio je naš učitelj TZK Bernard Rovis.