Održan Hippo Global Competition

U subotu 5. ožujka 2016. godine u našoj se školi održalo međunarodno natjecanje u znanju engleskog jezika pod nazivom Hippo Global Competition. Natjecanje se održalo istoga dana u zemljama kao što su: Albanija, Bosna i Hercegovina, Bugarska, Crna Gora, Italija, Makedonija, Srbija, Slovenija i Hrvatska. Učenici od 4. do 7. razreda pokazali su svoje vještine u čitanju, slušanju te pisanju na engleskom jeziku. Rezultati natjecanja znat će se u tjednima pred nama. Učenici koji prođu ovaj krug natjecanja pristupit će regionalnom polufinalu te nakon toga i finalu koje će se održati u gradu Jesolu koji se nalazi u blizini Venecije. Svim natjecateljima želimo puno sreće u daljnjem natjecanju te u učenju engleskog jezika. Učenici koji su pristupili natjecanju bili su podjeljeni u tri kategorije.

Kategorija Hippo 1:

Noa Pentek, Filip Rudan, Tea Tomerlin, Katja Kolić, Alina Subašić, Tesa Rađević, Elizaveta Bulavina, Lucija Poduje, Kevin Červar, Janko Soklić, Lara Ferjančić, Paola Šuškić, Lana Bezjak, Elena Kleva, Matea Cetina, Mihael Balać, Lucija Periša, Roko Milotić, Elen Butković, Petar Pereša i Damjan Kosanović.

Kategorija Hippo 2:

Dominik Hegeduš, Andrey Te, Ana Chiavalon, Dina Novaković, Bojan Ivanović, Martina Licul, Diego Radeka i Matija Percan.

Kategorija Hippo 3:

Ivan Divković, Marko Glavaš, Petra Buršić, Toya Langedijk i Karla Duplić.

objavio: Dijana Krčić   datum: 6. 3. 2016.